O MNIE

KIM JESTEM

Bardzo miło mi gościć Cię na mojej stronie. Dziękuję za zainteresowanie moja twórczością. To swoiste, pokręcone i kolorowe portfolio, pokazujące w małym zakresie świat moimi oczami, bo różnica polega na tym, że można patrzeć, a nie widzieć.

Jestem pasjonatem, małomównym samoukiem, który swoją pasję zmienia w sposób na życie. Najlepiej czuję się, w fotorelacjach z wydarzeń okolicznościowych. Jestem zawsze obok Was, zawsze tam gdzie być powinienem. Dyskretnie, czujnie, raz z lewej, raz z prawej uwieczniam momenty radości, jak również wzruszenia. Znajdując się w centrum wydarzeń, pamiętam, że to Wy jesteście najważniejsi i Wasi bliscy, tworzący ten dzień. Nie proszę o sztuczny uśmiech. Nie reżyseruje. Wychodzę z założenia, że to życie pisze najlepsze scenariusze.

Trudno jest pisać o sobie i w kilku zdaniach przekonać Was, że to właśnie mi powinniście powierzyć uwiecznienie ważnych momentów z życia. Sądzę, że najlepiej o mnie i mojej twórczości świadczą moje zdjęcia, dlatego zapraszam do galerii. A jeśli moje zdjęcia zatrzymały Was na dłużej, napiszcie do mnie 🙂

Zapraszam do współpracy,
Bartosz Kubisiak

CO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE

W fotografii kieruje się kilkoma zasadami, ale te są dla mnie najważniejsze:

#1 Jestem fotografem, nie retuszerem, nie „naprawiam” zdjęć w programach graficznych.

#2 Zdjęcie musi być zdjęciem, a nie grafiką, postprodukcja jest dodatkiem, a nie fundamentem fotografii.

#3 Fotografia, to nie chińska fabryka, tu liczy się, jakość, nie ilość.

bartosz_kubisiak_fotograf